V zariadení sociálnych služieb naďalej platí celoplošný zákaz návštev.

Napriek uvoľňovaniu niektorých opatrení vládou SR, v zariadeniach sociálnych služieb aj naďalej platí celoplošný zákaz návštev. Prosíme o trpezlivosť a rešpektovanie opatrení, ktoré sú naďalej v platnosti. Veríme, že sa situácia postupne znormalizuje a Vy sa budete môcť s Vašimi blízkymi znova stretnúť.

Každému klientovi pravidelne meriame nielen teplotu, ale aj ostatné fyziologické funkcie a pravidelne sledujeme zdravotný stav.

Bližšie informácie o zdravotnom stave Vášho rodinného príslušníka Vám poskytne vrchná sestra na tel. čísle 037/6552864 v čase od 13:00 hod.

Zostaňte v spojení s Vašim blízkym cez Viber

Viber je bezplatný messenger, vďaka ktorému môžete byť zadarmo v kontakte
s vašim príbuzným prostredníctvom internetového spojenia (Wi-Fi). Stačí si do svojho mobilného telefónu nainštalovať aplikáciu Viber a môžete uskutočniť video-hovor so svojim príbuzným.

Poprosíme Vás však vopred zavolať na telefónne číslo 037/6552864 a dohodnúť si videohovor s konkrétnym prijímateľom sociálnej služby.

Možnosť spojiť sa s Vašim blízkym budete mať počas pracovných dní v čase od 9:00 do 11:00 a poobede od 13:00 do 15:00 hod.

V súvislosti so šíriacou sa nákazou COVID – 19 sa dňa 13. a 14. mája uskutočnilo testovanie zamestnancov a  prijímateľov sociálnych služieb v našom zariadení.

Distribúciu kazetových rýchlo-testov na prítomnosť protilátok IgM/IgG proti COVID-19  pre naše zariadenie sociálnych služieb zabezpečil vyšší územný celok Nitra.

Na základe konečných výsledkov testov s potešením môžem oznámiť, že všetci zamestnanci a prijímatelia sociálnej služby sú v poriadku, čiže výsledky testov sú negatívne.